Anglais

Poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w FME sp. zoo

Tytuł projekt vous: „Poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w FME sp. zoo"

Projekt de financement du fonds de pension du patrimoine mondial

Nazwa Funduszu - Fundusz Ubezpieczeń Społecznych

Nazwa zadania - Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej

Wartość dofinansowania: 67 127,03 PLN

Całkowita wartość zadania: 83 908,79PLN

Données podpisania umowy : 12.2023r.

Ce projekt a été lancé par la société FME Food Machinery Europe Sp. z o.o. z oo, BHP poprzez zmniejszenie zagrożenia wypadkami i chorobami zawodowymi oraz zredukowanie niekorzystnego oddziaływania zidentyfikowanych czynników ryzyka (obciążenie układu kostno-szkieletowego, niedostateczne oświetlenie) na stanow iskach magazynier, elektryk-mechanik, opérateur maszyn CNC, ślusarz-monter, tokarz-frezer.

W ramach projekt u zaplanowano zakup i montaż oświetlania oraz zakup urządzenia ograniczającego obciążenie układu mięśniowo-szkieletowego, tj. elektrycznego wózka paletowego.

Nous offrons la meilleure expérience client

Travaillons ensemble, écrivez-nous - info@fme-europe.com

À propos de Fme

Avec une présence mondiale et une concentration sur les solutions centrées sur le client, FME reste à la pointe de l'industrie de la transformation alimentaire en constante évolution.

Wyżne 261A, 38-120 | Wyżne - Pologne

Liens

Lignes

Nos services

Dotacje

Certificats

Anglais